נגר מטבחים - מטבחים אנושיים - מתאימים מטבחים לאנשים - 03-5234124

מטבחים במרכז

ריהוט משרדי


החלום שלנו זה לראות את המשרד שלו מעוצב בריהוט היפה ביותר, החדשני ביותר והפונקציונאלי ביותר שיש בשוק, אבל האם אני יכול לעשות את זה לבד?

 

טוביה אפלשטיין ריהוט משרדי, אספקת ריהוט משרדי החל ממשרדים קטנים ועד מפעלים ומוסדות לימוד, לפרטים נוספים ולייעוץ 03-7521870 או במייל design10@design10.co.il

 

אם אתה מעוניין בריהוט משרדי או בשדרוג ריהוט של משרד קיים תוכל לפנות אלינו ולהיעזר באנשי מקצוע שיספקו לך ייעוץ איכותי וחשוב ללא תשלום.

 

אנשי המקצוע שלנו ידעו לתת לך ייעוץ שיהיה שווה לך הרבה כסף, בתחומים רבים בתוך ריהוט משרדי יכולים לצץ המון שאלות, לדוגמא לשים שולחן ישיבות זה לא כל כך פשוט, יש למדוד את החדר ואח"כ לחשב את גודל השולחן ע"פ גודל החדר, רווחים שצריך להיות בצדדים וכדומה, רווח קטן מידי לא יהיה נוח לעבוד ורווח גדול מידי ישאיר שולחן הישיבות במרכז החדר ועלול להיראות לא טוב, לכן צריך לדעת לחשב את גודל השולחן הרצוי.

 

דוגמה נוספת זה שולחן העבודה, שולחנות העבודה נעים בין מאות שקלים לעשרות אלפי שקלים לשולחן, ההבדלים נובעים מסוג החומר, גודל השולחן, פונקציונאליות ועוד, ישנם מקומות שאנו נמליץ על שולחן עבודה בסיסי וישנם מקומות שאנו נמליץ על שולחן יותר מפואר, מעבר לזה שעורך דין יקח שולחן מפואר ופקידה במוסך תקח שולחן פשוט יותר (שזה כולם מבינים), אנו נמליץ לך על פי סגנון הקיים במשרד שלך והאופי שאתה רוצה לשדר, במילים אחרות מה אתה רוצה שיחשבו עליך, גם שולחן מפואר יכול להיות קלאסי, או יוקרתי ונוצץ.

 

טוביה אפלשטיין ריהוט משרדי, אספקת ריהוט משרדי החל ממשרדים קטנים ועד מפעלים ומוסדות לימוד, לפרטים נוספים ולייעוץ 03-7521870 או במייל design10@design10.co.il

 

דוגמא אחרונה זה כסאות, יש כל כך הרבה כסאות בכל כך הרבה מחירים, כסאות מזכירה, כסאות מנהלים, כסא אורח ועוד, איזה כסא לבחור, האם יש צורך להתאים את כסא האורח לכסא המנהל? איזה כסאות נבחר לפינות ההמתנה, האם הכסאות בפינות ההמתנה בצריכים ישיבה ארוכה? האם הם צריכים שרידות גבוה? כנו במוסך לדוגמא שצריכים כסא נוח וחזק, נוח כי מי שישב עליו ישב הרבה זמן וחזק כיוון שבמוסך יש הרבה תזוזות, כסא בהמתנה במשרד יהיה הרבה יותר מרווח פעולה, ניתן לבחור מגוון צבעים הרבה יותר גדול, מגוון חומרים הרבה יותר גדול ועוד.

 

אלה רק חלק קטן מהלבטים שצריכים לעמוד לפניך לפני רכישה של ריהוט משרדי, אנו נלווה אותך ונייעץ ונמליץ לך על הציוד הטוב ביותר עבורך, לשיחת טלפון ללא התחייבות צור איתנו קשר ונשמח להעביר לך קצת ממה שיש לנו להגיד

03-7521870

אזורי שירות

    נגר מטבחים בשרון 
    נגר מטבחים הרצליה 
    נגר מטבחים ברעננה 
    נגר מטבחים בכפר סבא 
    נגר מטבחים במרכז 
    נגר מטבחים תל אביב 
    נגר מטבחים בפתח תקווה 
    נגר מטבחים ברמת השרון 
    נגר מטבחים בבני ברק 
    נגר מטבחים במודיעין 
    נגר מטבחים ברמת גן 
    מטבח קלאסי 
    מטבחים מודרניים 
    נגר מטבחים 
    שיפוץ מטבחים 
    שדרוג מטבחים 
    חידוש מטבחים 
    מטבחים מודרנים 
    דלתות למטבחים 
    מטבח קטן 
    חידוש דלתות 
    ריהוט משרדי 
    חידוש מגירות 
 
מטבחים מטבחים מטבחים
 

Powerd by: בניית אתרים